KURS na Wózki Widłowe OPOLE 350 zł tel 788788484

KURS na Wózki Widłowe OPOLE 350 zł tel 788788484
KURS na Wózki Widłowe OPOLE 350 zł tel 788788484
Cena: 350 zł
ZAPRASZAMY NA KURS OPERATORA WÓZKÓW WIDŁOWYCH w OPOLU

ul. KASZUBSKA 5 (boczna Głogowskiej) tel. 788 788 484

Szkolenie prowadzone jest według aktualnie odnowionego i zatwierdzonego programu Akademii Urzędu Dozoru Technicznego.
Kurs obejmuje 3 rodzaje napędów silnikowych które występują w wózkach (spalinowe, elektryczne, gazowe) + uprawnienia do wymiany butli gazowych propan/butan.
Kurs wózków jezdniowych obejmuje 5 typów/rodzai wózków: naładowne, unoszące, ciągnikowe, podnośnikowe, specjalne w tym wózki boczne oraz wysokiego składowania (czyli potoczne widlaki, pieski, platformowe itp.) Uprawnienia nie mają ograniczeń w wysokości składowania oraz udźwigów wózków.
Prowadzimy również szkolenia ( u klienta) na najwyższą kategorię uprawnień w wózkach wg. UDT(I WJO) - wózki specjalizowane (ładowarki teleskopowe Manitou, JCB), oraz specjalizowane z unoszoną kabiną operatora i ładunkiem, systemowe do kompletacji zamówień z indukcją(wysokiego składowania używane w Castoramie, OBI)

W cenę szkolenia wchodzi praktyczna nauka jazdy wózkiem widłowym oraz zajęcia teoretyczne wg. programu szkolenia. W czasie trwania szkolenia kursanci odbywają szkolenia z doświadczonymi i dyplomowanymi instruktorami Akademii UDT.

Szkolenie zakończone zostanie egzaminem przed komisją kwalifikacyjną Urzędu Dozoru Technicznego z części teoretycznej jak i praktycznej, koszt 152 zł/ osobę.

Upusty dla firm, grup zorganizowanych powyżej 5 uczestników. Każdy uczestnik otrzymuje profesjonalnie opracowane wszystkie materiały do nauki.
Po wcześniejszym uzgodnieniu z danym oddziałem naszej firmy kurs może odbyć się w weekendy (inna cenna- zapytaj instruktora)

Wśród naszych pracowników są konserwatorzy Urzędu Dozoru Technicznego, którzy dbają, aby sprzęt na którym Państwo jeździcie był w nienagannym stanie technicznym ! Wszystkie nasze wózki są zarejestrowane w UDT, posiadają aktualny przegląd oraz pozytywną decyzję odbioru o dopuszczeniu do pracy.

Prowadzimy również inne szkolenia z urządzeń i maszyn podlegających pod UDT: Kursy na Podesty Ruchome Wolnobieżne (zwyżki nożycowe/koszowe kat.1P) Suwnice sterowane z poziomu roboczego kat. IIS oraz z poziomu kabiny kat. IS.

Zapisy na kurs przez telefon 788 788 484, 788 788 820 lub poprzez stronę: www.danton.pl
Miejsce: Kaszubska 5 , Opole, opolskie,
Nazwa firmy: Danton
Więcej na stronie www:

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 64961

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Aktualizacja: 09.10.2018r

Wyróżnione: 09.10.2018 - 08.11.2018

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.