KURS na Wózki Widłowe OPOLE 350 zł tel 788788484

KURS na Wózki Widłowe OPOLE 350 zł tel 788788484
KURS na Wózki Widłowe OPOLE 350 zł tel 788788484
Cena: 350 zł
KURS NA WÓZKI WIDŁOWE OPOLE 350 zł + 152 zł EGZAMIN UDT.
DANTON OPOLE ul. KASZUBSKA 5 tel. 788 788 484 lub 788 788 820
Zgodnie z wejście w życie 10 sierpnia 2018 nowego Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 15 grudnia 2018 r. Uprawnienia kwalifikacyjne do obsługi i egzamin Państwowy na wózki jezdniowe, podnośnikowe (widłowe) jest przeprowadzany TYLKO I WYŁĄCZNIE przed komisją z Urzędu Dozoru Technicznego. Natomiast wcześniejsze uprawnienia które nie były zakończone egzaminem UDT i były ważne z tkz. imiennymi zezwoleniami pracodawcy STRACĄ LUB JUŻ STRACIŁY SWOJĄ WAŻNOŚĆ zgodnie z harmonogramem zawartym w Rozporządzeniu, pierwsze już na koniec 2019 roku, a ostatnie w 2021.
UZYSKAJ NOWE KWALIFIKACJE Z UDT, LUB ODŚWIEŻ SWOJE DOTYCHCZASOWE STARE UPRAWNIENIA I ZDOBĄDŹ DOBRZE PŁATNY ZAWÓD. ZAPŁAĆ NAJTANIEJ W TWOIM MIEŚCIE! JEŚLI PLANUJESZ WYJECHAĆ ZAGRANICĘ, TO ZA DODATKOWE 50ZŁ MOŻESZ U NAS UZYSKAĆ TŁUMACZENIA W JĘZYKU ANGIELSKIM, NIEMIECKIM LUB HOLENDERSKIM (do wyboru).
PROWADZIMY SZKOLENIA DLA NOWYCH OSÓB JAK i DOSZKOLENIA DLA OSÓB KTÓRE POTRZEBUJĄ ODNOWIĆ SWOJE STARE UPRAWNIENIA KTÓRE W MYŚL NOWYCH PRZEPISÓW TRACĄ SWOJĄ WAŻNOŚĆ.
SZKOLIMY OSOBY INDYWIDUALNE, SZKOŁY, FIRMY, ZAKŁADY PRACY. DOJEŻDŻAMY DO KLIENTA. OFERUJEMY SZKOLENIA DO OBSŁUGI WSZYSTKICH WÓZKÓW JEZDNIOWYCH, PODNOŚNIKOWYCH III WJO, II WJO, I WJO, WRAZ Z BEZPIECZNĄ WYMIANĄ BUTLI GAZOWYCH, ORAZ TYCH WÓZKÓW NIEPODLEGAJĄCYCH POD UDT : NAŁADOWNE, UNOSZĄCE, CIĄGNIKOWE JAK I RÓWNIEŻ NA INNE POZOSTAŁE URZĄDZENIA TRANSPORTU BLISKIEGO TAKIE JAK SUWNICE, PODESTY, WCIĄGNIKI, WCIĄGARKI, ŻURAWIE, DŹWIGI ITP.
SZKOLENIE Z OBSŁUGI WÓZKÓW JEZDNIOWYCH OBEJMUJE: 3 rodzaje napędów silnikowych występujące w wózkach jezdniowych (spalinowe, elektryczne, gazowe na gaz propan butan) W uprawnieniach nie ma ograniczenia udźwigu i wysokości składowania. Mogą ewentualnie występować wyłączenia wózków w zależności od kategorii np. specjalizowanych z kat. I WJO. Jest możliwość ubiegania się od razu o najwyższą kategorię uprawnień występującą w wózkach (I WJO) - wózki specjalizowane które występują w 2 typach: ze zmiennym wysięgiem ( potoczne ładowarki teleskopowe typu Manitou, JCB, Merlo), lub specjalizowane z unoszoną kabiną operatora wraz z ładunkiem (systemowe do komisjonowania/ kompletowania zamówień na wysokości z angielskiego MAN UP ORDER PICKER) Uzyskanie I WJO daje nam to od razu możliwość obsługi wózków z kategorii II WJO i III WJO, a zdajemy tylko jeden egzamin. Nasi kursanci odbywają szkolenie z doświadczonymi i dyplomowanymi instruktorami Akademii UDT. Szkolenie odbywa się wg. programu UDT i możesz nas znaleźć w spisie aktualnych firm szkoleniowych na stronie internetowej UDT, oraz RIS (Rejestr Instytucji Szkoleniowych) Kurs składa się z zajęć teoretycznych wg. tematyki oraz zajęć praktycznej nauki jazdy wózkiem bez ograniczeń godzinowych. Każdy uczestnik otrzymuje profesjonalnie opracowane wszystkie materiały do nauki. Godziny i terminy jazdy praktycznej dostosowujemy indywidualnie do każdego kursanta i rytmu pracy. Na spotkania można umawiać się od poniedziałku do piątku w godzinach porannych lub popołudniowych. Nie masz czasu w tygodniu bo pracujesz do późna, a więc mamy dla ciebie rozwiązanie : organizujemy raz w miesiącu po wcześniejszym uzgodnieniu instruktora oddziału naszej firmy kurs w weekendy dla grupy min 3-4 osoby (szczegóły u instruktora).
Wymagania wobec przyszłego operatora ubiegającego się o uprawnienia to: 18 lat, szkoła podstawowa oraz dodatkowo płatne badania psychotechniczne. Z myślą o Naszych klientach współpracujemy i kierujemy do pracowni psychologicznej na tego typu badania bez stania w kolejkach w przychodniach. Umawiasz się na dowolny, dany dzień i godzinę.
Wśród naszych pracowników są konserwatorzy Urzędu Dozoru Technicznego, którzy dbają, aby sprzęt na którym Państwo jeździcie był w nienagannym stanie technicznym ! Wszystkie nasze wózki są zarejestrowane w UDT, posiadają aktualną pozytywną decyzję z UDT o dopuszczeniu do eksploatacji.
ZAPISZ SIĘ I BĄDŹ KOLEJNYM ZADOWOLONYM KLIENTEM NASZEJ FIRMY.
www.danton.pl lub polub nas na facebooku
ZAPRASZAMY !!!!
Miejsce: Kaszubska 5 , Opole, opolskie,
Nazwa firmy: Danton
Więcej na stronie www:

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 64961

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Aktualizacja: 25.03.2019r

Wyróżnione: 25.03.2019 - 24.04.2019

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.