Kurs Na Podesty IP,1P, Podnośniki, Zwyżki Nożycowe i Koszowe, Opole Nysa 400 zł

Kurs Na Podesty IP,1P, Podnośniki, Zwyżki Nożycowe i Koszowe, Opole Nysa 400 zł
Kurs Na Podesty IP,1P, Podnośniki, Zwyżki Nożycowe i Koszowe, Opole Nysa 400 zł
Cena: 400 zł
DANTON - KURS NA PODESTY RUCHOME, ZWYŻKI NOŻYCOWE, KOSZOWE, PODNOŚNIKI

OPOLE ul. KASZUBSKA 5 tel. 788 788 484 (minimalna ilość chętnych 7 osób)

NYSA ul. GRODKOWSKA 68 tel 733 330 037 (minimalna ilość chętnych 7 osób)

Kurs na podesty ruchome przejezdne: wolnobieżne kat.1P (nożycowe, koszowe, tzw. zwyżki) - koszt 400zł +152zł egzamin państwowy UDT (spalinowe, elektryczne bez ograniczeń wysokości podnoszenia)
Kurs na podesty ruchome przejezdne: wolnobieżne + przewoźne kat. 1P (montowane na przyczepce, bez własnego napędu) - koszt 600zł + 152zł egzamin UDT

PROMOCJA NA 3 TYPY PODESTÓW 1P
Kurs na podesty ruchome przejezdne: wolnobieżne + przewoźne + samojezdne podnośniki montowane na pojeździe kat. 1P- koszt za wszystkie 3 uprawniania to 800zł + 152zł egzamin państwowy UDT (jeden egzamin na wszystkie 3 typy)

Wszystko odbywa się w naszym ośrodku szkoleniowym we Wrocławiu na ul. Jaworskiej 4 - kurs, praktyka oraz egzamin państwowy przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych.
Zapisy na kurs tel. 788 788 820

Posiadamy opracowany i zarejestrowany program szkoleniowy w Urzędzie Dozoru Technicznego.
Prowadzimy również szkolenia wyjazdowe bezpośrednio u pracodawcy, na placach budowy itp. (minimalna ilość osób w takim trybie szkolenia to 7 osób)
Ze względu na dużą wygodę obsługi oraz szeroki wachlarz zastosowań podesty zastępują nam rusztowania, drabiny i mogą występować w wersji na wysięgniku z koszem lub wersji ramienno-przegubowej z podestem. Służą do pracy na dużej wysokości głównie dla instalatorów, elektryków oraz firm reklamowych. Często pojawiają się w magazynach i na budowach.
Według litery prawa osoba korzystająca z podestów powinna być odpowiednio do tego przeszkolona i uzyskać stosowne kwalifikacje nadawane tylko i wyłącznie przez Urząd Dozoru Technicznego.

Kurs na podesty ruchome składa się z części teoretycznej ( 1-2 dni) i praktycznej ( 1-2 dni), kończy się egzaminem przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego.
Po kursie i zdanym egzaminie wydawane są uprawnienia na podesty ruchome wg. kat. 1P w formie karty plastikowej z nr pesel - ważna bezterminowo.
Podczas zajęć na kursie obsługi podestów ruchomych omawiane są następujące zagadnienia: -charakterystyka ogólna i podział podestów, typy podestów ruchomych: przejezdne, wolnobieżne i przewoźne - budowa podestów ruchomych, stateczność podestów – obciążenia działające na podest, wytrzymałość podestów – urządzenia zabezpieczające, podwozia i mechanizmy napędowe, platforma robocza i urządzenia sterownicze, - czynności operatora przed, w trakcie i po pracy, przygotowanie podestu do pracy – czynności w czasie pracy i po jej zakończeniu, - BHP podczas obsługi platform roboczych, przepisy bhp oraz zasady udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, - wiadomości z zakresu Urzędu Dozoru Technicznego UDT, przepisy dozorowe UTB (Urządzenie Transportu Bliskiego).
Zajęcia praktyczne- nabycie umiejętności obsługi podestu ruchomego wg wybranej kategorii uprawnień 1P,

Wymagania wobec kandydata: - ukończone 18 lat, - brak przeciwwskazań wysokościowych powyżej 1 m (brak lęku przed pracami na wysokościach) - można skorzystać z badań w naszym ośrodku

Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z wyznaczeniem egzaminów w UDT
W czasie trwania szkolenia kursanci odbywają szkolenia z doświadczonymi i dyplomowanymi instruktorami wśród których są konserwatorzy Urzędu Dozoru Technicznego aby dbali o stan techniczny sprzętu na którym Państwo jeździcie. Przekazana wiedza i wieloletnie doświadczenie instruktorów przy konserwacji takiego sprzętu da dużo cennych informacji i wskazówek do Państwa bezpiecznej pracy.

www.danton.pl
Miejsce: Kaszubska 5 , Opole, opolskie,
Nazwa firmy: Danton
Więcej na stronie www:

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Nr ogłoszenia: 64964

Telefon: (Pokaż telefon)
E-mail: (Pokaż e-mail)

Dodano dnia:

Aktualizacja: 25.03.2019r

Wyróżnione: 25.03.2019 - 24.04.2019

Ilość wyświetleń:

Wyślij e-mail:

Inne ogłoszenia tego użytkownika:

Nowe ogłoszenia na e-mail

Powiadomienia o nowych ofertach na skrzynę pocztową.