CaloscGora
Ogłoszenia Opole Praca w Opolu, mieszkania... Opolak.pl - witamy
Ogłoszenia: Podróże i wypoczynek
  • Domek letniskowy na Mazurach

    Dodano:
    2009-12-19
    Cena:
    260 zł
    Miejsce:
    Polska

    Uprzejmie prosimy - przy kontakcie powołaj się na serwis Opolak.pl

    Telefon:
    0 604 792 614

    Zapraszamy do naszego domku letniskowego położonego w malowniczej okolicy nad jeziorem (odległość ok. 80 m) w miejscowości Marksewo k/Szczytna na Mazurach.
    Jest to obiekt całoroczny o powierzchni ok.140 m2, położony na ogrodzonej działce o powierzchni ok. 5 arów. Domek przeznaczony jest dla 8 osób.

    POMIESZCZENIA I WYPOSAŻENIE:
    dwa salony: w salonie na parterze kominek, telewizja satelitarna, video, radio z odtwarzaczem CD; jadalnia; cztery sypialnie 2-osobowe;kuchnia z pełnym wyposażeniem: zmywarka, lodówka z zamrażarką, kuchnia gazowa z elektrycznym piekarnikiem, kuchenka mikrofalowa, zapiekacz do kanapek, ekspres do kawy, czajnik elektryczny; dwie łazienki: łazienka na parterze - WC, natrysk, pralka automatyczna oraz łazienka na pierwszym piętrze - WC, wanna; dwa tarasy (duży zadaszony taras o powierzchni ok. 30 m2 oraz taras niezadaszony).

    DO DYSPOZYCJI GOŚCI:
    plastikowa łódź wiosłowa, 2 rowery, 4 leżaki, meble ogrodowe, grill, huśtawka dla dzieci, piaskownica, hamak, garaż oraz dwa miejsca parkingowe na posesji.

    CENNIK 2010: 260 - 340 PLN/doba/cały domek dla 8 osób. Warunki wynajmu, oferty promocyjne, szczegółowy cennik oraz więcej informacji na www.marksewo.pl


 

Ogłoszenia Opole

 
CaloscDol